Profesjonalne zabiegi laserowe SHR EPIL MOTION

RYCHLEWSKA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA
RYCHLEWSKA

SHR EPIL MOTION
Trwała i skuteczna laserowa terapia niedoskonałości skóry twarzy oraz ciała

EPIL MOTION jest multifunkcyjną technologią laserową umożliwiającą trwałą i skuteczną terapię niedoskonałości twarzy oraz ciała, a także depilację zbędnego owłosienia.

Jak działa technologia SHR?

Technologia SHR polega na możliwości emitowania wielu krótkich impulsów w jednym głównym pulsie świetlnym. Metoda SHR (Super Hair Removal) opiera się na technologii SHR, natomiast pozwala na nieosiągalną dotychczas kontrolę częstotliwości emitowanych impulsów, co zapewnia wzrost bezpieczeństwa oraz skuteczności tejże metody. Co więcej, innowacyjny system chłodzenia głowicy zabiegowej, pozwala również na kontrolę pożądanej temperatury w trakcie zabiegu. Te wszystkie czynniki mają wpływ na maksymalną skuteczność oraz bezkonkurencyjność terapiii z wykorzystaniem urządzenia E-Light.

Integralną częścią metody SHR jest system “In Motion” (z ang. w ruchu), który polega na ciągłym i wielokrotnym przesuwaniu głowicy urządzenia po okolicy zabiegowej.

 

SHR EPIL MOTON

SHR EPIL MOTON

 

 

Zalety zabiegów z użyciem SHR EPIL MOTION

 

Bezbolesność

Podczas tradycyjnej epilacji laserowej, odczucia bólowe spowodowane są z bardzo dużą ilością energii dostarczanej do mieszków włosowych i skóry, podczas każdego pojedynczego impulsu emitowanego przez głowicę lasera. Jest to jak najbardziej uzasadnione, gdyż do uszkodzenia mieszka włosowego niezbędna jest właśnie duża ilość energii.

Z kolei system świetlny SHR emituje bardzo wiele impulsów jednostkowo słabszych, jednak dzięki zastosowaniu wspomnianej metody “In Motion”, możliwa jest kumulacja energii w mieszku włosowym. Oznacza to, że finalnie w mieszku znajdzie się wystarczająco dużo energii potrzebnej do jego uszkodzenia- z tym że stanie się to nie w trakcie jednego silnego impulsu, a podczas całej serii słabszych bodźców, które są generowane w trakcie kilkukrotnego przesuwania głowicy w obszarze zabiegowym.

Ta różnica powoduje, że zabiegi wykonywane za pomocą SHR’a są wyjątkowo komfortowe i całkowicie bezbolesne.

Bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych zalet urządzenia SHR jest właśnie bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Wynika ono w dużej mierze z metodyki zabiegowej, polegającej na generowaniu wielu słabych impulsów, dzięki wielokrotnemu przesuwaniu głowicy po strefie zabiegowej. Ponad urządzenia typu SHR posiadają bardzo innowacyjne i wydajne układy chłodzenia w głowicy zabiegowej, co dodatkowo pozwala na kontrolę pożądanej ilości ciepła/energii w skórze i mieszku włosowym.

Kolejnym aspektem jest zastosowanie innowacyjnego rozwiązania optycznego w głowicy SHR. Polega ona na zamontowaniu filtra czerwonego, który dodatkowo chroni opaloną skórę w obszarze poddawanym zabiegowi.

Wielofunkcyjność

Lasery SHR wyposażony jest w dwie głowice zabiegowe. Jedna z nich przeznaczona jest do zabiegów trwałego usuwania owłosienia systemem SHR, przeprowadzanych wspomnianą metodą zabiegową “In Motion”. Druga natomiast jest pełnowartościowym urządzeniem SHR. Oznacza to, że możemy za jej pomocą wykonywać następujące zabiegi:

Uniwersalność lasera SHR pokazuje jak innowacyjne i skuteczne jest to urządzenie.

Przeciwwskazania do zabiegów w technologi SHR EPIL MOTION

Technologia SHR EPIL MOTION należy do jednej z najbezpieczniejszych dostępnych na rynku usług kosmetologicznych, jednak z badań wynika, że występują również przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią,
 • miesiączka (podczas zabiegu na brzuch),
 • choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zaburzenia neurologiczne, alergia,
 • zmieniony kolor skóry: opalenizna, samoopalacz (do 2-5 dni przed zabiegiem),
 • choroby skóry: aktywna opryszczka, obecność zmian barwnikowych albo bielactwo, łuszczyca,
 • liszaj płaski, fotodermatozy, przerwanie ciągłości skóry (rany)
 • przyjmowanie ziół: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny,
 • stosowanie kremów z retinolem,
 • stosowanie miejscowych maści z antybiotykiem,
 • stosowanie leków światłouczulających,
 • skłonności do bliznowacenia i przebarwień,
 • depilacja woskiem i pęsetą (zaprzestać używania na 2-3 tygodnie przed zabiegiem),
 • instrumenty medyczne i elektroniczne typu: aparat słuchowy, rozrusznik serca,
 • botox, wypełniacz w miejscu zabiegu,
 • aspiryna i leki rozrzedzające krew, antybiotyki

 

 Polecane zabiegi w technologii SHR EPIL MOTION:

LASER SHR MOTION

Specjalistyczne zabiegi zamykania naczynek
Już dziś umow się na wizytę
Call Now ButtonZadzwoń do nas